18 Mar 2015

+Shabby chic :Romantik Evim : Bulutlarda uyumak ...
                                                       sevgiyle kalin.........romantik evin bembeyaz yatak ortuleri.. romantik beyazlar, shabby chic beyaz yatak ortuleri... romantik evin tarzi.... shabby chic ev dekorasyonu blog....cakmalari asillarini yasatir!! cakma olma orjinal ol!! telif hakki bana aittir...copyrigt..

resimleri izinsiz link belirtmeden yayinlamayiniz!!copyright
romantik mutfak dekorasyonu, romantik banyo dekorasyonu, romantik yatak odasi dekorasyonu, romantik evim, romantik evler, romantik beyaz ev dekorasyonu fikirleri, beyaz ve isik, sade dekorasyonlar, gercek ev dekorasyonu, shabby chic stili beyaz evler, mavi dekorayson, yesil dekorasyon, romantik mavi dekorasyon, romantik pastel dekorasyon, yasanan gercek ev dekorasyonlari, shabby chic yasam tarzi, shabby chic kizlarin dekorasyonu, ciceksiz dekorasyon olmaz, taze ciceklerle dekorasyon, romantik evin taze cicekleri,mis kokulu evler, shabby chci evim, romantik dekorasyon instagram,romanticevim, romanticev,romantik mobilevler, romantik entik dekorasyon, boho girls, romantic bohemian decoration, romantik kelebekler, lace, shabby chic lace, romantik beyaz danteller, ucusan romantik perdeler, fresh cicekler, ucusan kelebekler, denizin kokusu, kedimin sesi, gunesin isigi, havanin nemi, bulutlarin pasteli bizim olsun...romantik yaz evleri, romantik sonbahar cicekleri, romantik kis masali, romantik kizlar, shabby chic couture 2015, rachel ashwell new book 2015, shabby chci couture goodies, dreamy homes, dreamy whites, french style. country cottage, romantic lifestyle, cepaynasi beyaz evler, romantik bembeyaz evler, minimalist  evler, paris evleri, romantik paris tarzi evler, country stili ve paris evleri, laurence amelie arts,notsoperfectmess, daginik evler, romantik salas dekorasyon, sofistike shabby chic stili, romantic stil, shabby chic turkiye alisveris sitesi, online shabby chic magazasi romantik evim online alsiveris, romantic shabby chic online alisveris ,romantik evim magaza, romantik evim cicekcilik, romantik cicekcilik, romantik sakayik cicegi, romantik pastel guller, mor guller, romantik mor guller, shabby chci evlerde mor dekorasyon, lila dekorasyon, KIR evim benim romantik KIR evim..
Evlerimize romantik, nostaljik bir kır evi havası veren, yaz kış modası asla geçmeyecek olan Provence stili insanın içini ısıtan bir sıcaklığa sahip.. Provence stilinin doğum yeri Fransanın güney kıyıları,ve arkasındaki dağlık bölge... Provence tarzında kullanılan eşyalar, objeler doğaya en yakın renklerden seçiliyor... En açık tonda kremler, sarılar, pastel tonları evinize huzuru getirirken mavinin en güzel tonları sıcak Akdeniz havasını yansıtıyor… Sakin ve rahatlatıcı… Patine ve eskitme boyalı mobilyalar, danteller, huzur dolu pastel tonları, zarif tasarımlı mobilyalar Provence tarzının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Fransız dantelleri, zarif tüller, sakin ve rahatlatıcı doğa renkleri..  Wis a Wis Çift Kanat Perde odanıza romantik ve nostaljik bir kır havası veren en özel unsurlardan biri olabilir.  Hazeran Demir Ütü Askısı evinizin bir bölümünü ayırmak için kullanılabileceği gibi sadece dekorasyon amacıyla da kullanılabilir. Eskitme ahşaptan tasarlanan Kare Yüksek Sehpa, evinizi ışıklandırmada kullanacağınız şamdan veya abajurlarınız için oymalı deseniyle zarif bir görüntü oluşturabilir. Abajur seçiminde ise provans tarzının en sıcak örneklerini romantik ev blog da...shabby chic turkiye- paris stili evler

2 yorum:

  1. You have a beautiful blog! I enjoy just looking at all the serenity.
    xoxo,
    Connie

    YanıtlaSil