24 Tem 2014

Romantic Home :Romantik Ev Dekorasyonu


 Renkler: Bir kır stili olduğu için pencerenizden baktığınızda göreceğiniz tüm doğa renkleri sizin ilham kaynağınız olmalı. Yeşili, maviyi, çiçek renklerini güneş ışığında biraz eskittiğinizi düşünün; gözünüzde canlanan tüm bu mat renkleri desenlerle birleştirip evinizde kullanabilirsiniz. Zemin beyaz, mobilyalarınız kahverengi, krem ya da toprak tonlarında olabilir.  Mobilyalar: Daha çok açık renk mobilyalar tercih etmelisiniz.
Malzemelerde ise doğal ahşaplar, ceviz, maun en fazla tercih edilenlerden. Ayrıca hasır ve bambu mobilyalar da özellikle kış bahçelerinizde, teraslarınızda veya evin herhangi bir köşesinde de kullanılabilir. Koltuklarınız çok geniş, oturma ve yaslanma yerleri yayvan olmalıdır. Keskin değil yuvarlak hatlı mobilyaları tercih edin. Her ne kadar eskilerde kaldığını düşünsek de ahşap bir vitrin bu tarzın tamamlayıcısı olacaktır. Mobilyalarda el işçiliği çok önemlidir. Çok az da olsa oymalar kullanılır ama bu durum genel görünümün sadeliğini bozmaz.
 Aksesuarlar: Aksesuar denilince bu stilin iki ana kahramanı var ki biri ferforje olanlar diğeri ise hasır sepetler. Seramik ve topraktan yapılmış aksesuarları da aralara serpiştirebilirsiniz. Doğal olan her şeyin bu stilde yeri olduğu kesin. Bir de mutlaka bir abajur edinmelisiniz. Sadece yatak odası için değil salon aydınlatması için de abajur stilin ikonlarından biridir.
Göz yormayan renklerden oluşmuş bu tarz evinizin mevsimini daima bahar olarak sabitleyecek.









Copyright © 

Blogumun tüm hakları saklıdır. Buradaki bana aityazı ve fotoğrafların izin alınmadan başka bir ortamda kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Emegime DOKUNMA !!

Copyright © 
I am flattered that you like my blog's content. All photos, written word and graphics are my sole original property, unless otherwise stated. A link back and credit are required for their reproduction. Written permission is required for commercial use. Thank You!



Romantic home
en guzel evler, en guzel ev dekorasyonu fikirleri
modakadin beyaz ev dekorasyonu-beyaz evler, bembeyaz ev dekorasyonu fikirleri, beyaz country evler, beyaz ev dekorasyonu ornekleri- beyaz dokunuslar- shabby country vintage beyaz ev- romantik evim stili-evim dergisi-intagram followers, instagram shabby chic-shabbychiccc instagram- shabbychic instagram blogger,shabby chic pinterest, shabby chic polyvore, shabby chic google, shabby chic 2015 romantic homes, shabby chic evv, shabby chic style romantic homes, shabby chic romantic homes, shabby chic romantik evler, evimevimguzelevim,whitecountryhousee, romantik ev blog romantic homes magazin dergisinde...dergi editor- vintage magazine romantic home-rmy romantic shabby chic home
bydekorasyon-romantik ortamlar-en guzel romantik dekorasyonlar- country tarzi romantik evler, country beyaz evim, country shabby chic beyaz ev- romantik,sicak, samimi, naif, feminen, sofistike ev dekorasyonu, romantik dekorasyonun adresi: romantik ev blog, romantik evim blog, romantik dekorasyon bloglari, shabby chic vintage aksesuar, vintageofficial, shabby chic prairie style, fresh home style, simple white shabby chic home, messy white shabby chic, shabby chic wedding, romantic homes, romantic country style blog, romantic country girl, prairie style, farrowandball, rachel ashwell style blogs, rachel ashwell book 2015, prairie style romantic homes, romantic lifestyle, romantic living, whiteandshabby,blog, white and shabby homes, romantic style livingroom, shabby chic kitchen, romantic shabby chic, nordic white homes, brocante home,vintage by nina style white home, vintage white home design, vintage evler, vintage evim, benim guzel evim, pastel evler, elegant sofistike evler, paris apartment style, arts, painting, vintagerosecollection ,romantic homes magazine bloggers home, best shabby chic blogs, shabby girls, romantic shabby girls, shabby girls country homes,boho chic,ranch style, feminen, boho style, french style french connection, cottage home, beach cottage shabby chic home, valentines day romantic home, valentines day shabby chic home, sevgililer gunu romantik ev dekorasyonu, bayram dekorasyonu, dogum gunu icin ev dekorasyonu, taze ciceklerle dekorasyon, sahildeki ev,dreamywhiteslifestyle home, french vintage homes, antikaci, romantic home style blog, romantic and country, soft feminine,elegant home, french louis,furniture, simply shabby chic style, shabby chic couture style, romantic home blog, romantic homes blog, romantic home instagram, shabby chic blog pinterest,shabby chic tokyo, shabby chic couture tokyo store, shabby chic couture tokyo, shabby chic japan, romantic shabby chic tokyo, rachel ashwell store tokyo,texas, cote de texas, prairie magazine, elle decor, elegnat homes, vintage and chic,rustic homes, all whites home,shabby chic turkiye
eskitme mobilya boya, eskitme mobilya boyama nasil yapilir, vintage eskitme tasarimlar, vintage eskitme mobilya boyama beyaz atolye, romantik evim eskitme boyama, vintage antika mobilyalari eskitme rustik boyama, rustic chippy painted furniture, chippy painted vintage furniture,country eskitme mobilya boyama, shabby chic mobilya eskitme boyama, vintage boyama tasarim

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder