24 Tem 2014

+Romantik Evim : Romantik dekorasyonda taze cicekler....

Dogadan ilham alan ROMANTIZM

Gecmis Tutkusu: Nostaljik dekorasyon- romantik ve feminen dokunuslarHazeranli vintage, eskitme boyadigim sandalye ve solmaya yuz tutmus pembe Guller...

Tatlı bir ışığın yumuşak gölgeler eşliğinde içeri süzüldüğü, sofrasını taze çiçeklerin, porselen yemek takımlarının, kristal bardakların süslediği ve lezzetli kurabiyelerin piştiği kır evi mutfağında Akdeniz kültürünün sıcak etkisi, romantik ve zarif detaylarla zenginleşiyor.

              Girdikleri her mekanı zenginleştiren taze çiçekler romantik bir kır evi mutfağının da vazgeçilmezleri arasında

                                               Shabby chic mutfak ve taze cicekler

mor guller romantik cicekler-ciceklerle dekorasyon- romantik evin cicekleri
.KIR evi tarzi dekorasyon icin mutfaginizi taze ciceklerle renklendirin
Shabby chic nostaljiktir. Modern zamanların insanlarına eski yaşamları, şehrin merkezinde yaşayanlara doğaya yakınlaşmayı anımsatır. ‘Akıllı ev’ değil, ‘rahat ev’dir. Parlak, soğuk, malzemelerden kaçmayı gerektirir. Tatilde olma hissini yaşatır. Masif ahşap, doğal taş, açık ton renkler vazgeçilmezlerdendir. Eskitme cilalı mobilyalar, demir detaylar, uzun perdeler ve bolca kullanılacak kumaşları da ekleyebiliriz. Listede biraz daha detaya girersek şömine, kütük, ayaklı küvet ve cibinliğin de çok sık kullanıldığını söyleyebiliriz.

shabby chic  tarzında güzel olan, malzemelerin doğal olması ve her şeyin gerektiği kadar kullanılmasıdır. Yerine ve zevke göre ‘ton sur ton’ kullanılabilirken, bazı yerlerde zıt renklerle kontrast da yakalanabilir. 


                                                                Romantik ev : Ciceklerle kalin ...


eskitme boya nasil yapilir?ahsap mobilya eskitme nasil boyanir? eskitme boya teknikleri...antika mobilyalari eskitme boyama-shabby chic country mobilyalari eskitme boyama-rustik gorunum kazandirmak icin eskitme boyama-vintage tarzi eskitme-zimpara-boya ile eskitme-antiqui,glazing-silerek eskitme-mumla eskitme-alkollu eskitme,kaziyarak eskitme,mobilya boyama-eskitme boyama teknikleri az veyaz cok eski gorunum sizin keyfinize kalmis


Copyright © 

Blogumun tüm hakları saklıdır. Buradaki bana aityazı ve fotoğrafların izin alınmadan başka bir ortamda kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Emegime DOKUNMA !!

Copyright © 
I am flattered that you like my blog's content. All photos, written word and graphics are my sole original property, unless otherwise stated. A link back and credit are required for their reproduction. Written permission is required for commercial use. Thank You!


Romantik ev dekorasyonu ve yasam tarzi- shabby chic ev- vintage evim- romantik vintage tarzi evler- beyaz evim- beyaz ev dekorasyonu- shabby chci bembeyaz ev dekorasyonu- romantik evim cicekler- romantic lifestyle-romantic living- dekorasyonun adresi guncel yasayan gercek ev blogu- romantik dekorasyonun adresi romantik evim, shabby chic evler, romantik evler, en guzel dekorasyon bloglari- shabby chic nedir- shabby chic alsiverisi- antikalar- vintage hersey- pastel ev dekorasyonu-beyaz barisin rengidir- cicekler ve dekorasyon- dekoratif cicekler- masalsi evler- gercek yasayan romantik evler-beyaz evlerde romantizm- shabby chic vintage-blog- romantik nostaljik feminen stil- timeless homes- romantic homes...country whites, romantic country home,country beyaz evler, country shabby chic stili- turkiyenin guncel ev dekorasyonu blogu- evim dergisi- shabby chiccc- shabby chci pastel evim- country shabby chic ve pastel evim- modave kadin,en guzel dekorasyon fikirleri, en guzel ortamlar romantik evler, romantic shabby chic wedding, romantik shabby chic dugun, romantik yatak odalari, romantik salon, romantik mobilya, romantic clothing,romantic shabby blog, romantic shabby chic pinterest, romantic shabby chic vintage evler, romantik dekorasyon ornekleri, romantik country dekorasyon fikirleri, guncel blog, yasayan gercek evler, en guzel shabby chic evler, shabby chic bloglar,shabby nedir, pembe evler, pembikmutfak, beyazev, beyaz ev dekorasyonu fikirleri, beyaz evler, ciceklerle dekorasyon,french country cottage ev, provans dekorasyon, provence, brocante,french style, parisian homes, shabby chic turkey

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder