23 Tem 2014

RSC: Romantik Evim: Romantik dekorasyon ve yasam tarzi...

Romantik beyaz ev dekorasyonu


Romantik ev dekorasyonunda beyazlar...


White romantic home style- shabby chic dreamy whites...
BEYAZ BARISIN RENGIDIRGözleri dinlendiren ve mekanı gerçek boyutlarından daha büyük gösteren beyaz, neredeyse tüm mimarlar tarafından tavsiye edilen modasi gecmeyen en guzel renktir..
Temiz bir millet beyazdan korkmaz...
Ucurtmayi vurmasinlar.... Beyaz renkçocukların olumsuz bir durumda toparlanmalarını, yaşamda yeni bir yönde ilerlemelerini sağlar. Kendine has saflığı ile özdeşleşen beyaz bir evde büyüyen çocuklar karalılığı severler.Temizlik alışkanlığını diğer cocuklardan daha çabuk edindikleri gözlemlenmiştir.
 Işık, seçilen beyazın tonunu etkiler.Kuzeye bakan bir odada kreme yakın, güneşli bir odada ise, griye yakın beyaz kullanabilirsiniz. Beyaz dengeleyici ve net kişiliğiyle bir çok mekanın kurtarıcısı ve gözdesidir.
     
    Beyaz saflığı ve iyiliği simgeleyen renktir.Işığın sembolüdür;; masumiyeti ve saflığı da temsil eder.Barışçıl, uzlaşmacı, doğrucu ve rahat davranmayı simgeler.Çinliler beyazın matem rengi olduğuna inanırken aslında beyaz, genel olarak tüm insanlar için mutlu ve sevinçli günlerin rengidir. Gümüş rengine yaklaşan beyaz ise, inancı ve kutsallığı temsil eder.


 Masumlar icin, savasin olmadigi bir dunya umuduyla..


Vicdan sahibi herkese huzurlu gunler diliyorum....  •  beyaz ev dekorasyonu
beyaz mobilyalı ev dekorasyonu
mobilya beyaz ev dekorasyonu
beyaz ev dekorasyonu 2010- 2015
beyaz yatak odası dekorasyonu
beyaz salon dekorasyonu
siyah beyaz ev dekorasyonu
beyaz dekorasyon
beyaz yatak odalari

romantik evlerde beyaz aksesuarlar- shabby chic romantik tarz ve provence stili- romantik tasarimli evler- kIR evleri- country shabby chci tarz- romantic homes, shabby chic stili- turkiye de shabby chic alisveris- shabby chiccc, evim dergisi- romantik dokunuslar- romantik evler- romantik dekorasyonda beyazin yeri- romantik pastel evler, shabby chci bembeyaz evler, romantik bembeyaz evler,ramazan bayrami ev dekorasyonu, beyaz evlerde bayram dekorasyonu- beyaz evlerde dogum gunu dekorasyonu- kasaba tarzi- country tarzi beyaz evler, shabby chci yasam tarzi nedir, shabby chic nedir, turkiyenin ilk romantik shabby chic online alsiveris sitesi, dekorasyon alisverisi sitesi shabby chic aksesuarlar, vintage shabby chic evim, romanticev, shabby chic vintage ev dekorasyonu, vintage tarzda evler, gercek yasanan evler, shabby chic evim, romantik evim taze cicekleri, romantik evim beyazlari, romantik evim blog, romantik ev bloglari, shabby chic ev blogu, romantik dekorasyon fikirleri,kadinvehayat blog- pembikler, sahil evi, beyaz provence ev, gri evler, paris tarzi evler,shabby chic germany shabby chci turkiye
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder