15 Kas 2016

Romantik Ev: Dekorasyonda Kadife Koltuklar & Eskitme detaylar

Romantik ev Romantic home roses velvet sofa shabby chic details cross back chairs distressed-old patina


Kadife koltuklar
eskitme detaylar


Romantık ev ılham panosu ılham veren renkler lacıvert yesıl emerald rachel ashwell tufted sofa egg lams grey rachel ashwell vıntage furnıture shabby chıc couture tufted velvet sofa chaise and bergere rachel ashwell chairs pıllows and books rachel ashwel new book 2017 best shabby chic blogs shabby girls 2017 ra store vintage finds velvet sofas luxury velvet sofas luxury homes 2017                                                                 Romantik çiçeklerRomantik Çiçekler


Konforlu
kadife koltuklar şık ve rahat

Eski püskü (shabby) ve şık (chic) kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşan shabby chic dekorasyon, nostaljik bir şıklık vaat ediyor.

country ahşap sandalyeler


Shabby Chic dekorasyonda kullanılmış, yıpranmış eşyaların kullanılması söz konusu. Shabby chic trendine “cottage” adı da verilmektedir. Bu dekorasyonda beyaz renk çok kullanılıyor. Bunun yanı sıra çiçek desenleri, mavi, yeşil, pembe renkler de sıklıkla kullanılıyor.


Elinizin altındaki eski eşyaları beyaza boyayıp çiçek desenleri çizerek çok hoş bir shabby chic uygulaması yapabilirsiniz. Böylece eski eşyaları da değerlendirmiş olursunuz. Pastel renkleri seviyorsanız ve romantik tarz size çekici geliyorsa shabby chic tam da size göre.


Renkler ve desenlerin yanı sıra danteller, kilimler, sehpalar ve tepsiler de bu tarzda önemli bir yere sahip. Shabby chic trendinde aksesuarlar daha çok ön plana çıkıyor.

Shabby Chic Dekorasyonun ÖzellikleriBeyaz ve ona eşlik eden pastel tonlar.Mobilyalarda eskitilmiş yüzeyler.Fransız kumaşlar ve bunun yanı sıra pamuklu ve keten kumaşlar.Açık raflı dolaplar.Çiçek ve özellikle gül deseni.Kristal taşlı avizeler.
Vintage, country ve provence stillerini anımsatan shabby chic’te şık detaylar kendini hissettirir.  Sadece aksesuarlarla bile evinizde shabby chic stilinde bir atmosfer yaratabilirsiniz.


Çiçeklerle Kalın


shabby chic living 2017 shabby chic couture soho santa monica 2017 new rachels store pics rachel ashwell new arrivals 2017 new year fit for queens kır evi shabby chic homes romantic home french country cottage velvet 2017 romantic home videos


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder